Athens Hub Hostel

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • 24-uurs zorg

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Eten op locatie

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Athens Hub hostel ligt vlak bij het Museum van Griekse folklorekunst Ellinikis Laikis Technis en heeft een dakterras. Dit hostel biedt Wi-Fi en bevindt zich op 5 minuten lopen van Monastiraki metrostation.

    Gasten vinden Bibliotheek van Hadrianus op 350 meter afstand en het Akropolismuseum op een korte afstand van dit gelegen in de Psiri wijk hostel. Opmerkelijke historische plekken in de regio zijn onder andere Romeinse Agora, binnen 7 minuten loopafstand. Athens Hub hostel ligt ongeveer 1 km van de Nationale tuin Zappion, terwijl sportliefhebbers het Panathinaïsch Stadion op 2 km afstand zullen waarderen.

    Elke ochtend worden gasten van dit hostel getrakteerd op een continentaal ontbijt. Je kunt je avonds genieten in de lounge bar. Ta Karamanlidika tou Fani serveert Midden-Oosterse gerechten en ligt op 350 meter. Deze accommodatie is op 5-minuten loopafstand van Agora bushalte en op een klein stukje lopen van Thissio station gelegen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer1115141
    • Kinderen en extra bedden
    • Maximaal aantal extra bedden in een kamer is 1.

    Kameropties bij Athens Hub Hostel

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Athens Hub Hostel Kamer foto Athens Hub Hostel Hostel Bedden foto Athens Hub Hostel Badkamer foto Athens Hub Hostel Toiletten foto Athens Hub Hostel Badkamer foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 24 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Athens Hub Hostel Hostel Bedden foto Athens Hub Hostel Kamer foto Athens Hub Hostel Kamer foto Athens Hub Hostel Badkamer foto Athens Hub Hostel Toiletten foto Athens Hub Hostel Badkamer foto
    Gemenschappelijk Kamer Alleen voor Vrouwen

    Grootte: 19 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Athens Hub Hostel Badkamer foto Athens Hub Hostel Toiletten foto Athens Hub Hostel Badkamer foto Athens Hub Hostel Hostel Bedden foto Athens Hub Hostel Hostel Bedden foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 19 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Athens Hub Hostel Hostel Bedden foto Athens Hub Hostel Badkamer foto Athens Hub Hostel Toiletten foto Athens Hub Hostel Badkamer foto
    Gemenschappelijk Kamer Alleen voor Vrouwen

    Grootte: 12 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Athens Hub Hostel Hostel Bedden foto Athens Hub Hostel Badkamer foto Athens Hub Hostel Toiletten foto Athens Hub Hostel Badkamer foto Athens Hub Hostel Hostel Bedden foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 24 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Athens Hub Hostel Hostel Bedden foto Athens Hub Hostel Kamer foto Athens Hub Hostel Kamer foto Athens Hub Hostel Badkamer foto Athens Hub Hostel Toiletten foto Athens Hub Hostel Badkamer foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 19 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Athens Hub Hostel Interieur foto Athens Hub Hostel Interieur foto Athens Hub Hostel Hostel Bedden foto Athens Hub Hostel Badkamer foto Athens Hub Hostel Toiletten foto Athens Hub Hostel Badkamer foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 33 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Athens Hub Hostel Kamer foto
    Budget Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 12 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Athens Hub Hostel Kamer foto Athens Hub Hostel Kamer foto Athens Hub Hostel Badkamer foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Athens Hub Hostel

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    34.5 km

    Treinstations (1)

    Station Monastiraki
    200 m

    Bezienswaardigheden (9)

    Bibliotheek van Hadrianus
    300 m
    Church of Kapnikaréa
    350 m
    Lake Beletsi
    450 m
    Agora van Athene
    550 m
    Akropolis
    750 m
    Akropolismuseum
    1.2 km
    Tempel van de Olympische Zeus (Olympieion)
    1.3 km
    Lycabettus-heuvel
    1.9 km
    Broadway theatre
    2.2 km

    Gastbeoordelingen van Athens Hub Hostel

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Welke vrijetijdsvoorzieningen zijn er in Athens Hub hostel?
      Tijdens een verblijf in Athens Hub hostel kunnen gasten genieten van verschillende vrijetijdsmogelijkheden, waaronder:
      • een dakterras
      • een terras
      • een gemeenschappelijke salon
    • Welke fascinerende attracties zijn het ontdekken waard in de buurt van Athens Hub hostel?
      Bezoekers van Athens Hub hostel kunnen een belangrijke bezienswaardigheid verkennen, de Agora van Athene, die binnen 8 minuten loopafstand vandaan is.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Athens Hub Hostel